+48 780 185 195

biuro@busy-travel.pl

+48 780 185 195

Busy do Niemiec

Na terytorium Niemiec przewozimy pasażerów busami do centralnych landów. Gwarantujemy terminowy odbiór z miejsca zamieszkania i dowóz do wskazanego miejsca.

Rezerwacja

Przewozy z Niemiec do Polski

Posiadamy bogatą flotę transportową i dlatego jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Nasze busy obsługuje jedynie wykwalifikowany personel dlatego też kursu busami pomiędzy Polską a Niemcami odbywają się codzinnie.

Cennik

Cena za bilet na busa do Niemiec już od 280 zł

Cennik

5 kurs 50 % taniej

6 kolejny przejazd tylko 1 zł

Bus do Niemiec zawsze jedzie z domu pod dom 

Rezerwacja

Do każdego miasta w Niemczech jedziemy codziennie 

Rezerwacja 24h/7

Obszar zasięgu w Polsce

 • lubelskie
 • mazowieckie
 • podkarpackie
 • łódzkie
 • świętokrzyskie
 • śląskie
 • małopolskie
 • dolnośląskie
 • opolskie
 • lubuskie
 • wielkopolskie
 • kujawsko-pomorskie

Obszar zasięgu w Niemczech

 • saksonia
 • barandenburgia
 • saksonia-anhalt
 • dolna saksonia
 • hesja
 • nadrenia północną westfalia
 • turyngia

Podróż busem z Polski do Niemiec

Działamy na rynku przewozu osób od wielu lat. Do rozwoju naszych usług z pewnością przyczyniło się włączenie Polski do strefy Schengen. Właśnie dzięki możliwości przekroczaniu granic bez kontroli Polacy coraz chętniej wyjeżdżają do Niemiec. W związku z dużym zainteresowaniem podróżami do naszych zachodnich sąsiadów oferujemy usługi przewozowe w postaci busa z Polski do Niemiec oraz innych usług przewozowych opartych na transporcie busami.

Komfortowa podróż do Niemiec. Czy to możliwe?

Busy na trasie z Polski do Niemcy to komfortowe pojazdy, dostosowane w pełni do przewozu ludzi. Jesteśmy wystarczająco długo na rynku i dlatego wiemy, że aby perfekcyjnie zorganizować przewóz osób do Niemiec należy na bieżąco dokonywać przeglądu środków transportowych. Dobra firma przewozowa organizująca przewozy powinna dbać o swoją flotę i po tym można poznać jej profesjonalne podejście do oferowanych usług. Każdy bus przed wyjazdem jest skrupulatnie sprawdzany pod kątem stanu technicznego. Dobrze zweryfikowane auto przed wyjazdem zdecydowanie zmniejsza prawdopodobieństwo ewentualnej awarii, a w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Busy jadące do Niemiec są ciągle eksploatowane co wymusza na nas ciągłe modernizowanie parku maszynowego poprzez zakup nowych busów. Im młodsze busy tym wyższy komfort podróży. Nasz busy do Niemiec spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających pasażerów. 

Do Niemiec nie jest aż tak daleko

W porównaniu do innych tras busy do Niemiec przebywają najkrótszą drogę. Są to zdecydowanie mniejsze dystanse, w porównaniu do podróży do Belgii czy Anglii. Bez względu na to, na trasy kierowane są busy, których wyposażonie jest tak skonfigurowane, aby maksymalnie zminimalizować skutki podróży zarówno dla kierowcy jak i przede wszystkim dla przewożonych psażerów. Na pewno kilkugodzinna podróż będzie dużo przyjemniejsza w klimatyzowanym busue, regulowanymi fotelami, gniazdkami dla pasażerów, dodatkowym ogrzewaniem lub rozkładanymi pulpitami przy każdym siedzeniu. Ze względu na ograniczone miejsce i ładowność busów, chcąc skorzystać z przewozu do Niemiec, trzeba liczyć się z limitami bagażowymi jednak i tak każdy podróżny może zabrać, aż do 60 kg bagażu. Busy na terenie Niemiec obsługują pasażerów od drzwi do drzwi w następujących landach: saksonia,  barandenburgia, saksonia-anhalt, dolna saksonia, hesja, nadrenia północna westfalia
turyngia.

Zapewniamy bezpieczeństwo w podróży każdemu pasażerowi

Busy z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec kursują z dużą częstotliwością. Na bezpieczeństwo podróży wpływa więc ma nie tylko stan techniczny samochodu, ale również czynnik ludzki w postaci kierowcy. Dlatego zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców, którzy nie tylko posiadają wysokie umiejętności jazdy ale i potrafią  współpracować z pasażerami. Szalenie ważne są także osobiste predyspozycje kierowców oraz ich kompetencje. Nasi kierowcy mogą potwierdzić swoje doświadczenia okazując certyfikaty, właściwe uprawnienia do kierowania jak i posiadanie dodatkowych kursów i szkoleń.
Jesteśmy przewoźnikiem działającym na rynku przewozu osób do Niemiec od wielu lat mam więc z tego tytułu olbrzymie doświadczenie. Oferujemy zwykle konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm przewozowych. Poważnie traktujemy wszystkich klientów i do każdego rodzaju wykonywanych usług podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. 

Usługi uzupełniające dla podróżujących do Niemiec

Zajmujemy się głównie przewozem osób, ale równnie ważne dla nas są inne usługi  tj. 
- przewóz paczek do Niemiec,
- przewóz towarów gabarytowych,
- wyjazdy grupowe do Niemiec,
- przeprowadzki z Polski do Niemiec.

Bardzo wygodną formą podróżowania jest przewóz w systemie door-to-door. Działa to tak, że odbieramy pasażerów spod wskazanego adresu i dowozi ich bezpośrednio do miejsca, gdzie chcą dojechać.