+48 780 185 195

biuro@busy-travel.pl

+48 780 185 195

Busy do Holandii

Gwarantujemy wszystkim pasażerom odbiór z miejsca zamieszkania i dowóz wraz z bagażem pod wyznaczony adres gdyż usługi świadczymy w systemie door to door.

Rezerwacja

Przewozy z Holandii do Polski

W pełni wykorzystujemy swoją flotę pojazdów i dlatego w trasy wyjeżdżamy codziennie. W zasięgu usług posiadamy całą Holandię - każda prowincja i miejscowość.

Cennik

Busy do Holandii przewożą pasażerów od drzwi do drzwi

Wyjazdy z Holandii i Polski z nami każdego dnia

Rezerwacja

Cena za bilet na busa do Holandii już od 320 zł

Cennik

Kolejny 6 kurs busa to jedynie 1 zł

5 kolejny przejazd 50 % taniej

Obszar zasięgu w Polsce

 • lubelskie
 • mazowieckie
 • podkarpackie
 • łódzkie
 • świętokrzyskie
 • śląskie
 • małopolskie
 • dolnośląskie
 • opolskie
 • lubuskie
 • wielkopolskie
 • kujawsko-pomorskie

Obszar zasięgu w Holandii

 • holandia północna
 • holandia południowa
 • brabancję
 • drenthe
 • groningen
 • utrecht
 • overijssel

Busy z Polski do Holandii - tania alternatywa dla innych metod podróżowania

Holandia jest jednym z najpopularniejszych kierunków polskiej emigracji zarobkowej. Nic więc dziwnego, że nasze usługi jakie oferujemy cieszą się dużym zainteresowaniem. Busy z Polski do Holandii to ciekawa alternatywa dla transportu lotniczego oraz innych metod przemieszczania się na długich dystansach. 

Dlaczego busem do Holandii, a nie samolotem czy innym środkiem transportu

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre linie lotnicze oferują bilet na przelot do Holandii już za kilkadziesiąt złotych, jednak nie należy się spodziewać, że taką cena będzie obowiązywać zawsze i kiedy będziemy akurat potrzebować. Regularne stawki i niskie ceny nie są już niestety tak atrakcyjne.
Warto też pamiętać, że w tej niezwykle atrakcyjnej cenie, mamy możliwość przewiezienia jedynie bagażu podręcznego, w którym – jak zresztą nazwa wskazuje – polecą z nami jedynie niewielkie ilości osobistych drobiazgów.
Samolotem bez wątpienia nie zorganizujemy też z pewnością przeprowadzki do Holandii chyba, że dysponujemy własnym samolotem. Dlatego sądzimy, że równie dobre, a może i nawet lepsze są w tym względzie nasze busy. Dodatkowym atutem busa jest możliwość zabrania większej ilości bagaży. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że bus wykona dosknale inne zadania - przewiezie paczkę, czy też przy jego użyciu zorganizujemy przeprowadzkę. 

Co możemy przewieźć busem z Polski do Holandii?  

Osoby, które wyjeżdżają do Holandii w celach zarobkowych, jadąc do domu na urlop, często wiozą ze sobą prezenty – odzież, kosmetyki, zabawki, sprzęt AGD. Da się zauwżyć,że zaletą, jaką wyróżnia nasze usługi przewozowe jest oczywiście niska cena, ale również możliwość przewiezienia praktycznie wszystkiego, co w Polsce jest legalne. Zaznaczamy, że legalne gdyż odradzamy przewóz narkotówk z Holandii do Polski - jest to przestępstwo wewnątrzwspólnowy przemyt narkotyków. Bus jest też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które na stałe zjeżdżają do Polski wraz ze zgromadzonym majątkiem.  
Polacy bardzo podtrzymują więzi rodzinne po wyemigrowaniu na stałe za granicę. Dlatego ofertę swoją kierujemy również dla tej grupy czyli do osób pragnących odwiedzić członka rodziny lub znajomego, który przebywa na emigracji. Jesteśmy do dyspozycji w przypadku kiedy zajdzie potrzeba wysłania paczki do Holandii. W ten sposób możemy nadać ulubione polskie jedzenie. Należy je wtedy odpowiednio zapakować najlepiej próżniowo. Zaznaczamy, że łatwo psującą się żywności nie przewozimy.  

Wyjazdy grupowe do Holandii 

Wiadomo, że Holandia jest krajem słynącym z upraw rolniczych, przy których w sezonie zbiorów potrzeba wielu rąk do pracy. Polacy stanowią podstawą grupę robotników którzy w Holandii zatrudniani są w sektorze rolniczym. Wyjazdy do pracy w rolnictwie w Holandii są popularną formą podstawowego zarobku dla wielu rodzin w Polsce czy też dla studentów, którzy często organizują się na wyjazd w kilkuosobowe grupy. Wynajmując przejazd busem do Holandii dla przewozów grupowych można liczyć na tani transport. Nadto każdy kto wyjechał z chwilą rezerwacji przejazdu może sobie zapewnić transport w drodze powrotnej po zakończeniu pracy czy sezonu. W drodze powrotnej po zakończeniu pracy, nasi klienci wracającyc do Polski mają zapewnioną możliwość zabrania bagażu o wadze do 60 kg. Wiadomo podczas pobytu gromadzimy pamątki, prezenty czy rzeczy, które nie występują w Polsce. .
Z przejazdów grupowych do Holandii korzystają zresztą nie tylko studenci, bo nie tylko oni decydują się na wyjazdy sezonowe do pracy przy zbiorach w Holandii, ale też inne osoby.

Jakie są korzyści z podróży busem do Holandii

Na rynku jest duża konkurencje. Na trasie przejazu z busa z Polski do Holandii, ścigamy się w walce o klienta, który rzecz jasna na tym korzysta. Dlatego oferowana przez nas jakość usług przewozowych jest coraz lepsza. Posiadamu oczywiście wygodne busy, które wyposażone są w gniazdka do ładowania telefonu, na pokładzie jest darmowe wi-fi - tylko na obszarze Polski.
Gwarantujemy również naszym klientom darmową wodę, kawę, lub herbatę. Przejazd z nami zawsze przebiega w miłej i sympatcznej atmosferze. Każdy pasażer może czuć się pewnie i swobodnie. Ceny za usługi przewozowe oferowane w naszej firmie są atrakcyjne, a jeśli klienci zdecydują się na to, aby więcej razy korzystać z usług mogą spodziewać się dużych zniżek w cenie biletu. 
Atrakcyjność ceny wynika też w dużej mierze z faktu, że płacimy za całą usługę przewozową raz, a w cenie można zabrać bagaż dużo większy, niż w przypadku przelotu samolotem.