+48 780 185 195

biuro@busy-travel.pl

+48 780 185 195

Busy do Belgii

Dzięki starannie dobranemu personelowi wyjazdy do Belgii odbywają się w sympatycznej i miłej atmosferze. Cały nasz personel rozumie potrzeby pasażerów.

Rezerwacja

Przewozy z Polski do Belgii

Usługi przewozowe z Polski do Belgii wykonujemy od wielu lat. Każdy rodzaj usług świadczymy  w systemie door to door na całej powierzchni Królestwa Belgii.

Cennik

Wyjazdy do Belgii i Polski zawsze od drzwi do drzwi

Busy z Polski do Belgii kursują codziennie

 1. Przewóz osób
 2. Paczki
 3. Przeprowadzki

Cena przejazdu busa do Belgii to kwota już od 320 zł

Dla stałych klientów gwarancja zniżek

50 % zniżki po 5 kursie

1 zł za kolejny 6 przejazd

Obszar zasięgu w Belgii

 • limburgia
 • liege
 • namur
 • antwerpia
 • brabancja flamandzka
 • brabancja walońska
 • hainaut

Obszar zasięgu w Polsce

 • lubelskie
 • mazowieckie
 • podkarpackie
 • łódzkie
 • świętokrzyskie
 • śląskie
 • małopolskie
 • dolnośląskie
 • opolskie
 • lubuskie
 • wielkopolskie
 • kujawsko-pomorskie

Przewozy busami do Belgii

Belgia nadal jest bardzo popularnym kierunkiem naszych wyjazdów zagranicznych, co w bezpośredni sposób przełożyło się na wzrost zainteresowania naszymi usłgami przewozowymi. Najczęściej przewozimy pasażerów w celech zarobkowych, rekreacyjnych czy też turystycznych. Dla naszych stałych klientów zapewniemy odpowiednią liczbę przystanków, obiad w cenie biletu oraz pojemny bagażnik, aby można na przykład przewieść paczkę z Polski do Belgii.  

Wyjazd busem z Polski do Belgii

Na trasie Polska-Belgia zapewniamy wiele regularnych połączeń zawsze w wygodnej dla pasażera usłudze door-to-door. Z Polski jedziemy  z wszystkich miejscowości zlokalizowanych w centralnej i środkowej części. Z pewnością dostarczamy na rynek tanie przewozy do Belgii. Aby zarezerwować naszego busa wystarczy podać termin wyjazdu, ilość osób, ilość bagażu, adres początkowy i końcowy. Prosimy o dokładne przeanalizowanie oferty i zapoznanie się z regulaminem przed podjęciem decyzji, aby uniknąć nieporozumień. Na rynku znajduje się wiele firm przewozowych co sprawia, że jest duża konkurencja. Jak wiadomo konurencja wymusza w branży transportowej i usługowej podniesienie jakość świadczonych usług. Oprócz standardowego przewozu osób, organizujemy wyjazdy grupowe do Belgii - rozwiązanie idealne w przypadku wycieczek szkolnych, wyjazdów integracyjnych, szkoleń czy przejazdów na różnego rodzaju wydarzenia artystyczne czy sportowe. Koszty wyjazdów grupowych wyliczane są indywidualnie, w zależności od wielkości grupy, pokonanej trasy oraz długości pobytu w miejscu docelowym.

Przewóz paczek do Belgii

Jako, że wielu Polaków posiada krewnych i przyjaciół, mieszkających w Belgii, dużą popularność zyskują oferowane przez nas usługi kurierskie, świadczone na trasie Polska-Belgia. W zależności od potrzeb i funduszy, możemy skorzystać z kilku opcji przewozowych. Standardowe usługi w ramach transportu drogowego realizowane są przez popularne firmy kurierskie działające na terytorium Polski i Europy. W przypadku wymienionych firm nie ma co liczyć, że usługa będzie tania. Nasze usługi przewozu paczek charakteryzuje z pewności niski koszt oraz czas. Jeśli ktoś szuka bardziej ekonomicznego rozwiązania zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Co jeszcze charakteryzuje usługę przewozu paczek z Polski do Belgii oprócz wymienionych wcześniej. Oczywiście każdą paczkę czy przesyłkę zabierzemy z wskazanego adresu i dostarczymy w Belgii do dowolnego miejsca. Co można nadać w takiej paczce - żywność zapakowana w odpowiedni sposób, ubrania, AGD, RTV, części samochodowe i wiele wiele innych. Zaznaczamy, że paczki nie są przewożone wspólnie z osobami. Do tego celu używamy innego rodzaju samochody. 

Przeprowadzki do Belgii

Ze względu na fakt, że coraz więcej Polaków decyduje się na przeprowadzkę do Belgii w naszej ofercie również znalazła się taka usługa. Przeprowadzka zagraniczna to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, szczególnie kiedy zależy nam na przewiezieniu całego dobytku. Wiąże się ona z koniecznością pokonania dużej odległości (na szczęście, gęsta siatka belgijskich autostrad znacznie ułatwia i przyspiesza cały proces), a także z czasochłonnym pakowaniem i zabezpieczeniem ładunku oraz późniejszym jego rozpakowywaniem. Dlatego też, przystępując do przeprowadzki, warto korzystać z naszych usług. Zapewniamy, iż zaufało nam bardzo wielu klientów, zarówno podróżujących samodzielnie czy też zlecających nam inne usługi transportowe. Na żądanie za dodatkową opłatą pomagamy przy załadunku. Przewożone przez nasze busy mienie jest tak zabezpieczone, aby nie doszło do jego uszkodzenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli chodzi o cenę usługi to przeprowadzamy za każdym razem analizę na podstawie ilości przedmiotów.

Inne usługi oraz ich cena

Oprócz przewozu osób do Belgii w zakresie swojej działalności oferujemy, także transport przedmiotów nietypowych, np. dużych instrumentów muzycznych czy urządzeń specjalistycznych. 
Każda specjalistyczna usługa transportowa jak i przeprowadzki z Polski do Belgii wyceniane są indywidualnie. Cena za każdy rodzaj usług zależy oczywiście od odległości do pokonania, wielkości załadunku oraz rodzaju przewożonej rzeczy itp. Dysponujemy odpowiednim samochodem na każdy rodzaj oferowanych usług przewozowych.

Rezerwacja