+48 780 185 195

biuro@busy-travel.pl

+48 780 185 195

Busy do Anglii

Dzięki nowoczesnej flocie busów każdy kurs do Anglii przebiega w wygodnych i bezpiecznych warunkach pomimo odległego dystansu. Zawsze gwaranujemy wysoki standard obsługi klientów.

Rezerwacja

Przewozy z Anglii do Polski

Przejazdy busami do Anglii organizowane są w systemie door to door - od drzwi do drzwi.  Wystarczy podać adres początkowy i docelowy.

Cennik

Każdy bus do Anglii dociera w systemie door to door

Busy z Polski do Anglii jadą codziennie

Rezerwacja

Cena za bilet w jedną stronę już od 350 zł

Rezerwacja

6 kolejny przejazd tylko 1 zł

5 kolejny przejazd 50 % taniej

Obszar zasięgu w Polsce

 • lubelskie
 • mazowieckie
 • podkarpackie
 • łódzkie
 • świętokrzyskie
 • śląskie
 • małopolskie
 • dolnośląskie
 • opolskie
 • lubuskie
 • wielkopolskie
 • kujawsko-pomorskie

Obszar zasięgu w Anglii

 • south east
 • south west
 • east england
 • yorshire and the humber
 • west midlands
 • north west
 • wielki Londyn
 • walia

Przewozy do Anglii - wygodne i tanie podróżowanie

Usługi przewozu osób do Anglii wykonujemy od kilkunastu lat tj od kiedy Polacy zaczęli emigrować do Anglii. Dziś nikt nie spodziewał się skali, jaką przybierze to zjawisko i jakie powstaną potrzeby w zakresie usług transportowych. Dlatego też zaistaniała konieczność i potrzeba organizacji przewozów osób z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Nasze Busy nie tylko przewożą osoby, ale też oferują znacznie więcej - przewóz paczek, przeprowadzki oraz transport mienie mniejszych rozmiarów.

Przeprowadzki do Anglii z profesjonalistami

Wielu naszych rodaków, którzy raz wyjechali na Wyspy w celu tak zwanego „rozpoznania”, czy zarobienia pieniędzy na konkretny cel, zdecydowała się tam pozostać. Często pociąga to za sobą konieczność przeprowadzki dla całej rodziny, co nie jest przedsięwzięciem łatwym. 

 Jak poradzić sobie z przeprowadzką zagraniczną? 

W tym przypadku można na nas liczyć gdyż kompleksowo realizujemy przeprowadzki z Polski do Anglii. Jesteśmy niezmiernie elastyczni dopasowujemy swoją ofertę do potrzeb klientów i zmieniającej się sytuacji gospodarczej. Na początku prowadzenia firmy skupiliśmy się na przewozach osób z Polski, wykonywaliśmy wyjazdy grupowe do Anglii z myślą o grupach zorganizowanych na wyjazdy do prac sezonowych. Dziś coraz bardziej popularne są przeprowadzki, czy też przewóz paczek do Anglii. 

Zalety korzystania z tanich busów do Anglii

Najważniejszą zaletą, dla której tak popularne są usługi małych, prywatnych przewoźników, jest oczywiście cena. My również należymy do tej grupy przedsiębiorstw, które oferują usługi w bardzo konkurencyjnej cenie. Drugą z niewątpliwych zalet, to też elastyczność w przypadku realizowania sepecjalnych i nietypowych usług, takich jak przeprowadzka, czy przewóz paczek, które dostarczane są z Polski do Anglii często w ciągu jednej doby.
Liczy się jednak również wygoda przejazdu . Rzadko zdarza się, by tanie przewozy do Anglii realizowane były starymi i niewygodnymi samochodami. To również efekt działania konkurencji – busy jakimi świadczymy usługi przewozu osób do Anglii są bardzo nowoczesne i wygodne. Nasze busy wyposażone są między innymi w gniazdka do ładowania telefonu, dostęp do wi-fi, dzięki czemu podróż nie dłuży się tak bardzo. Kierowcy organizują co jakiś czas postoje dla „rozprostowania kości”, niezwykle cenione przez nałogowych palaczy czy starsze osoby. 

Czego można oczekiwać po prywatnej firmie przewozowej? 

Zakres usług jakie świadczymy sprowadza się najogólniej mówiąc do zapewnienia komunikacji, pomiędzy Polską, a Wyspami Brytyjskimi. Jesteśmy na ogół bardzo elastycznie i nastawiamy się na potrzeby klientów. Z pewnością spory wpływ na modyfikację i podnoszenie poziomu oferty ma ogromna konkurencja na rynku tego typu usług.
Zawsze przed wyjazdem ustalamy konkretny termin i jak najbardziej dogodnego dla klienta. W ramch usług, możliwe jest również nie tylko zamówienie odbioru rzeczy, przeprowadzki spod konkretnego adresu, ale też zamówienie wysłania i odbioru paczki. Podejmujemy się, też przewiezienia większych przesyłek.
Bardzo korzystnie wypadają organizowane przez nas przejazdy grupowe.  Dla osób zamawiąjących usługę z większę częstotliwością zapewniamy zniżki i promocje. Oczywiście nawet klienci podróżujący indywidualnie, czy zamawiający przewóz paczek mogą liczyć na korzystne rabaty i upusty.  

Ile trwa przejazd busa pomiędzy Polską a Anglią?

Rozwozimy busami pasażerów pod konkretne adresy, a w czasie rezerwacji przejazdu podajemy szacunkowy czas przejazdu. Wszystko zależy oczywiście od dystansu, warunków drogowych, pory roku i ewentualnych zdarzeń drogowych, na które nie mamy wpływu. Jeśli podróż nie zakłócają zdarzenia losowe to z Polski do Anglii bus zazwyczaj pokona tą trasę w czasie 20-30 godzin. Jasną sprawą jest to, że paczki do Anglii nie przewozimy wspólnie z pasażerami. Każdy przed wyjazdem może sam wyliczyć sobie czas podróży przy użyciu popularnej mapy internetowej gdyż busy pokonują trasę z podobną prędkością co samochody osobowe. Jednak należy pamiętać, że ostatecznie nie jest ważne w jakim czasie się dojedzie do celu. Najważniejsze jest, aby dojechać bezpiecznie do wyznaczonego punktu.